€ 1300 netto + zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca w restauracji bez języka pomoc kuchenna 2017 Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 11 października 2017 00:13

Atrakcyjna oferta zatrudnienia w restauracji z Kolonii. Od zaraz możliwa praca w Niemczech dla 2 osób bez znajomości języka jako pomoc kuchenna z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnym.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Kolonia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1300 euro netto za miesiąc

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w restauracji hotelowej jako pomoc kuchenna
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie prostych posiłków, prace porządkowe oraz inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zdolność pracy w zespole
  • pełna dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • pracowitość i sumienność
  • szybkie wykonywanie zadań
  • gotowość do pracy w weekendy oraz święta
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • elastyczność i otwartość

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pomoc konsultanta
  • szkolenia
  • bezpłatne wyżywienie oraz woda do picia
  • zaplecze socjalne
  • legalną pracę w Niemczech od zaraz
  • szansę na dłuższą współpracę
  • darmowe zamieszkanie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „pomoc kuchenna 10/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/koln-praca-w-niemczech-jako-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-w-restauracji-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 70459dd457e6c593