€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca w restauracji pomoc kuchenna bez znajomości języka Perl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Perl
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 11:02

Restauracja z Perl zatrudni od zaraz pomoc kuchenną, również bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech z częściowym wyżywieniem oraz miejscem zamieszkania zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Miejsce zatrudnienia: Perl, Niemcy.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • zmywanie naczyń na kuchni – ręcznie oraz maszynowo;
  • przygotowanie składników potraw;
  • sprzątanie pomieszczeń w restauracji i hotelu;
  • zadania są zlecane na bieżąco przez koordynatora.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna oraz stan zdrowia;
  • samodzielność w działaniu;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w szybki sposób;
  • motywacja do pracy i samodyscyplina;
  • elastyczność, nastawienie na różne rodzaje pracy.

Oferujemy:

  • dużo godzin pracy do wyrobienia;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie w wyżywieniu w postaci jednego ciepłego obiadu dziennie;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności;
  • stabilne oraz uczciwe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, jeśli zainteresowała was nasza oferta, zapraszamy do wysyłania CV mailowo:

e.theis@maimuehle.de

Odpowiemy tylko na niektóre aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-perl-w-restauracji-pomoc-kuchenna/

ID ogłoszenia: 807579b0ecebafed