€ 8,74 euro brutto/ h+dieta 15 euro

Od zaraz Niemcy praca w Maisach dla operatora wózka widłowego Maisach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Maisach
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 01:34

Aktualna, pilna propozycja zatrudnienia na stanowisko kierowca wózka widłowego w Maisach. Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie. Poszukiwani pracownicy z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca wózka widłowego

Lokalizacja: Maisach

Pensja: 8,74 euro brutto/ h+dieta 15 euro

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie jako kierowca wózka widłowego.
  • Do zadań pracownika będzie odpowiednie magazynowanie towarów, rozładunek i załadunek samochodów dostawczych oraz zbieranie produktów.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka niemieckiego- jest to warunek obowiązkowy, znajomość języka będzie weryfikowana
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy obsłudze wózków widłowych
  • Koniecznie: posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • dodatkowymi atutami będzie posiadanie własnego samochodu oraz doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

  • Praca w systemie zmianowym
  • umowa bezpośrednio z Niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
  • zagwarantowane wszelkie świadczenia wynikające ze statusu umowy
  • zakwaterowanie zapewnione na koszt pracownika
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Wynagrodzenie to ok: 7500 PLN (miesięcznie brutto)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: rekrutacja@polenpersonal.eu

Kontakt: Skype: kamil.skalmierski1
GG: 448296682

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kierowca-wozka-widlowegopilne-2108121.html

ID ogłoszenia: 59528ca06f08729