€ 6,40 euro brutto

Od zaraz Niemcy praca sezonowa dla par, grup zbiory owoców bez języka Pasewalk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pasewalk
  • Opublikowany: 5 października 2014 20:42

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców – jabłka i gruszki dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Pasewalk od zaraz dla par i grup.

Uwaga: jest to rekrutacja uzupełniająca! Rozpoczęcie pracy od zaraz dla 7 osób!

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców

Lokalizacja: Pasewalk

Zarobki: 6,40 euro brutto plus bezpłatne zamieszkanie

Obowiązki:

  • Zbiór jabłek i gruszek w sadzie z Pasewalk.
  • Praca fizyczna również przy noszeniu skrzynek z owocami.

Oczekiwania:

  • gotowość do samodzielnego przyjechania do Niemiec – najlepiej własny transport
  • dyspozycyjność od zaraz – możliwość wyjazdu w przeciągu 2-3 dni
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy zbiorach
  • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • sezonowe zatrudnienie na podstawie uczciwej niemieckiej umowy
  • zatrudnienie dla par i grup
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • wsparcie Polaka koordynatora
  • bezpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „zbiory Pasewalk – rekrutacja uzupełniająca” należy przesłać na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-jablek-gruszek-sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-grup-pasewalk/

ID ogłoszenia: 886542e85ad66079

4 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca sezonowa dla par, grup zbiory owoców bez języka Pasewalk”

  1. zbiory Pasewalk na 7 października 2014 @ 11:12

    Jestesmy zainteresowani praca prosimy o kontakt nr telefonu 539559108

  2. jestem zainteresowany pansatw oferta prosze o kontakt 797779813

  3. Witam Serdecznie

    Jestem zainteresowany wraz z dziewczyną tą ofertą pracy
    Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz

    Proszę o kontakt: 739-600-608

  4. jestem zainteresowana na dwie osoby pracowałam przy zrywaniu jabłek i gruszek tel.663 498 832