€ akord lub 8,60 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory szparagów Warendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Warendorf
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 02:07

Poszukujemy chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Od zaraz oferta zatrudnienia w Warendorf przy zbiorach szparagów dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Warendorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 150

Stawka godzinowa: praca na akord lub 8,60 za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ręcznym zbieraniu szparagów na polu

Wymagania:

  • gotowość pracy bez względu na warunki pogodowe
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie w wynajętym domu lub mieszkaniu z dostępem do salonu, kuchni i łazienki za 4,50 euro dziennie
  • komplet pościeli
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • ciepły posiłek w ciągu dnia
  • pracę od zaraz do czerwca 2017

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłanie zgłoszeń na adres:

info@spargelboerse.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-warendorf-2017/

ID ogłoszenia: 24058de00345b3b8