€ 15,00 - 16,50 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu samolotów bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 17 stycznia 2023 19:25

Lotnisko we Frankfurcie nad Menem szuka od zaraz osób do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 15,00 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu i dezynfekowaniu samolotów;
  • odkurzanie, wycieranie kurzu, pranie tapicerki, sprzątanie toalet itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na 12 tygodni;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie blisko lotniska;
  • środki oraz sprzęty do sprzątania.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-samolotow-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 70363c6d84205ce4