€ 15 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu biur w Dortmundzie dla sprzątaczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 16 października 2019 19:46

Ogłoszenia aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Dortmundzie dla sprzątaczy-sprzątaczek. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przez 5 dni w tygodniu od 10 do 18;
  • fizyczna praca przy sprzątaniu powierzchni biurowych, np. gabinet, toalet, małej części magazynowej, pomieszczeń socjalnych, stanowisk pracy itp.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • możliwość podjęcia pracy na min. 3 mc;
  • atutem będzie posiadanie własnego auta na wyjazd;
  • mile widziane doświadczenie;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • szkolenie;
  • strój służbowy;
  • niemiecką umowę na 3 mc z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie biura od zaraz 2019

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-dortmund-dla-sprzataczek-2019/

ID ogłoszenia: 4745da762cbbc3de