pomiędzy 9-13 euro brutto godzina €

Od zaraz Niemcy praca przy rozbiórkach Monachium/Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium/ Stuttgart
  • Lista: 12 września 2013 01:37

Firma z branży budowlanej z Monachium i Stuttgartu rekrutuje na stanowisko pomocnik budowlany. Oferta pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz przy rozbiórkach.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Płaca: 9-13 euro brutto godzina

Miejsce: Monachium/ Stuttgart

Zadania:

  • Do pracowników należeć będą wszelkie czynności pojawiające się w pracy przy rozbiórkach tak jak używanie koparki.

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień operatora koparki
  • doświadczenie zawodowe lub długie doświadczenie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie własnego pojazdu oraz prawo jazdy
  • odpowiedzialność, pracowitość, dokładność

Oferta

  • praca o umowę na czas nieokreślony
  • możliwość pracy od razu u niemieckiego pracodawcy
  • zapewnienie odzieży ochronnej
  • zakwaterowanie
  • pomoc polskiego rezydenta
  • dodatkowo: różne świadczenia na przykład: zwrot kosztów za przejazd
  • płaca: podstawa godzinowa wcześniej wymieniona oraz dodatkowo: dieta w wysokości 20 euro netto na mieszkanie za każdy przepracowany dzień, 30 centów netto za każdy km wg Google zwrotu za paliwo.

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres: rolak@flexiwork-personal.de

źródło:http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-przy-rozbiorkach-id192135.html

ID Ogłoszenia: 476523080f5611b6

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.