€ 7,50 euro brutto godzina

Od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu w Dreźnie dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 4 września 2013 21:35

Aktualna oferta pracy w Dreźnie w Niemczech przy pakowaniu drobiu. Możliwość zatrudnienia od zaraz bez doświadczenia. Preferowane pary. Wymagana znajomość języka niemieckiego

Stanowisko: Pakowacz drobiu

Miasto: okolice Drezna

Wynagrodzenie: 7,50 euro brutto godzina / ok 6000zł brutto

Kogo poszukujemy: preferujemy pary

Zadania: Głównymi zadaniami osób które zatrudnimy będzie pakowanie drobiu oraz wykonywanie prac pomocniczych zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- minimalnie stopień komunikatywny
  • możliwość podjęcia pracy na okres pół roku
  • Mile widziane będzie posiadanie własnego auta i prawa jazdy

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Umowę z niemieckim pracodawcą
  • umowę na czas określony- 6miesięcy
  • zamieszkanie – płatne przez pracownika

Aplikacja:
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: topjob@onet.pl
źródło: http://www.praca4u.net/pakowaczki-pakowaczy-drobiu-id191452.html

ID ogłoszenia: 2752273ab583ef5