€ do ustalenia

Od zaraz Niemcy praca na produkcji zabawek bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 11 maja 2015 17:02

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Düsseldorfu na produkcji zabawek plastikowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego od zaraz przy montażu zabawek.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek

Miasto: Düsseldorf

Termin: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Montaż elementów plastikowych na produkcji przy taśmie produkcyjnej.
  • Osoba zatrudniona odpowiada za wykonywanie jednego z kilu etapów produkcyjnych. Po skończeniu swojej części zabawki odkładane są na taśmę do dalszej produkcji.
  • Konieczne będzie również kontrolowanie jakości.
  • Wykonywanie innych prac związanych z wspieraniem zadań produkcyjnych zleconych przez przełożonych.

Oczekiwania:

  • duża zręczność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • możliwość pracy na zmiany również nocne
  • bystrość umysłu
  • duże zaangażowanie
  • szybkość

Oferujemy:

  • pracę na legalnych niemieckich warunkach do podjęcia od zaraz
  • umowę a nie pracę na zasadach delegacji
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach wynajętego mieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Produkcja zabawek, Düsseldorf” na adres: Sicheres-Arbeiten@accountant.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-na-produkcji-zabawek-plastikowych/

ID ogłoszenia: 3165550aa1623c7d

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca na produkcji zabawek bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. kazimierz grzadzielz na 18 maja 2015 @ 05:11

    jesteśmy zainteresowani państwa oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już na produkcji mamy doświadczenie prosimy o kontakt 609233929