€ 8,19 euro brutto/ godzina

Od zaraz Niemcy praca na magazynie przy produkcji Langenfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Langenfeld
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:54

Magazyn z siedzibą w Langenfeld z Niemiec poszukuje pracowników magazynowych od zaraz. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy produkcji, pakowaniu i montażu.

Miasto: Langenfeld

Zarobki: 8,19 euro brutto/ godzina

Stanowisko: Pracownik magazynowy

PRACA OD ZARAZ

mile widziane osoby z Langenfeld lub okolic

Zadania:
Praca przy produkcji w tym przypadku polega na montażu stojaków oraz ich późniejszym pakowaniu.
Do października odbywa się w systemie 2 zmianowym. Od października system zmienia się na trzyzmianowy.

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
możliwość podjęcia pracy od zaraz
możliwość pracy 2 soboty na miesiąc

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • umowę o pracę wraz z zagwarantowanymi świadczeniami socjalnymi
  • możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-magazynie-langenfeld-id191217.html

ID ogłoszenia: 361522352188a46e