€ 14,50 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca fizyczna przy sprzątaniu biur w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 16 listopada 2019 00:53

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Hamburgu dla sprzątaczy-sprzątaczek z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało sprzątanie powierzchni biurowych;
  • pracownik będzie codziennie sprzątał biura, np. opróżnianie koszy, sprzątanie toalet, sal konferencyjnych, mycie podłóg, odkurzanie itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum podstawowym;
  • pracowitość, skrupulatność;
  • sumienne, odpowiedzialne wypełnianie obowiązków.

Oferujemy:

  • próbną niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • pełny etat;
  • stałe godziny;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • pracę od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-w-hamburgu-2/

ID ogłoszenia: 7065dcee81b2ec0b