€ do negocjacji

Od zaraz Niemcy praca dla spawaczy MIG, 131 w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Opublikowany: 22 lutego 2015 00:26

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech dla spawaczy MIG, 131 w miejscowości Kassel. Wymagane doświadczenie w zawodzie oraz aktualne uprawnienia do spawania metodą MIG.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ MIG

Miejsce pracy: Halle / Kassel

Nr referencyjny: DE/05/SMIG

Obowiązki:
– Przygotowanie materiału do spawania
– Spawanie elementów metalowych, stalowych, metodą MIG
– Stosowanie technologii spawania 131
– Spawanie rur i blach ze stali nierdzewnej, metalu
– Praca w zakładach przemysłowych

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie,
– Ważne uprawnienia spawalnicze MIG
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– Stosowanie technologii spawania metodą MIG 131, 111
– Umiejętnść czytania rysunków technicznych

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Dobrze płatną prace
– Pełen pakiet socjalny
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop + dodatek świąteczny
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, klasy podatkowej

www.walterfachkraft.pl

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią ważnych zertyfikatów na adres:

info@walterfachkraft.pl

lub prosimy o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 669 851 420.

ID ogłoszenia: 70254e6082c5568b