€ 1700 euro/m-c brutto

Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka produkcja jogurtów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 31 maja 2017 21:37

Możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce ze Stuttgartu dla osób bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech dla par na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1700 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie produkującym artykuły spożywcze
  • do obowiązków pracownika będzie należało obsługiwanie urządzeń produkcyjnych oraz ich mycie i konserwacja
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości oraz pakowaniem finalnych produktów
  • inne bieżące obowiązki oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres
  • zdolność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • brak spóźnień
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń z dopiskiem w tytule „produkcjajogurtów/06/17” na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-jogurtow-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 987592ddb829eb00