€ 1700 euro/m-c brutto

Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka pakowanie bakalii 2017 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:35

Oferta zatrudnienia dla par od zaraz w firmie dystrybucyjnej z Dortmundu. Praca w Niemczech 2017 dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu mieszanek bakalii.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1700 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu mieszanek bakalii, składających się z orzechów, oraz kandyzowanych i suszonych owoców
  • zadaniem pracownika będzie obsługa urządzeń, ważenie składników oraz kontrola jakości
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem
  • pełna samodzielność
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz do końca maja 2017
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w pokoju jednoosobowym w cenie 250 euro miesięcznie lub 300 za pokój dla 2 osób
  • ubezpieczenie pracownicze
  • jasne warunki pracy
  • kompleksowe szkolenia
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pakowanie bakalii, Dortmund

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-bakalii-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 17058a3b3c91347f