€ 2800 - 3500 EUR/mc

Od zaraz Niemcy praca dla kierowcy kat.B Monachium z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 22:28

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B przy przewozie osób luksusowymi autami. Zatrudnienie w Monachium z podstawowym językiem niemieckim. Nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: szofer.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 2800 – 3500 euro miesięcznie (ustalane indywidualnie).

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • przewóz klientów VIP luksusowymi samochodami, takimi jak Audi A8, BMW 7, Mercedes S klasy, Jaguar XJ;
  • obsługa imprez takich jak wieczory panieńskie, kawalerskie, śluby itp.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • dostępność od zaraz;
  • prawo jazdy przynajmniej od 4 lat;
  • umiejętność uważnego i bezpiecznego prowadzenia;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • przynajmniej podstawowy język niemiecki;
  • umiejętność działania w zespole i jednoczesna samodzielność;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • wysokie zarobki i dodatki do wynagrodzenia;
  • elastyczny grafik;
  • terminowe wypłaty pensji;
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy jako kierowca.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w temacie: „Kierowca kat.B, przewóz klientów premium – imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-kierowca-kat-b-z-podstawowym-jezykiem-monachium/

ID ogłoszenia: 6255c12c8c849e25