€ 1900 - 3500 brutto

Od zaraz Niemcy praca dla kierowcy kat.B bez znajomości języka Uber lub Free now Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 00:03

Pracodawca z Monachium szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech jako kierowca kat.B. Zatrudnienie bez znajomości języka przewóz osób dla Ubera lub Free now. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1900 – 3500 € brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako kierowca kat. B przy wykonywaniu zleceń poprzez platformę Uber albo Free now;
  • obowiązki będą wykonywane z wykorzystaniem firmowych samochodów – Toyota Auris hybrid, a paliwo jest opłacane przez firmę.

Wymagania:

  • posiadanie licencji P-schein (pracodawca pomaga w jej wyrobieniu) – koszt licencji to 150 € ze swoim meldunkiem albo 300 € bez meldunku; na licencję czeka się około 2 miesiące;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pracownik otrzymuje procent od przejazdów – 38% brutto utargu w wysokości 150 – 250 € w zwykły dzień oraz 300 – 400 € w weekend.

Aplikacja:

Osoby chętne podjąć pracę proszone są o wysłanie SMS-a o treści: jestem zainteresowany pod numer telefonu: +48 576 777 826

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcow-kat-b-od-zaraz-w-uber-lub-free-now-monachium/

ID ogłoszenia: 785f21a729724a8