€ 1800 euro/m-c brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu portfeli Lipsk 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 26 października 2017 23:32

Propozycja tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Możliwość zatrudnienia 2017 w Lipsku od zaraz dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1800 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie lub przepakowywanie artykułów galanterii skórzanej (portfeli) do pudełek z motywem świątecznym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości towarów

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia w Niemczech
  • status osoby niekaranej
  • szybkie wykonywanie zadań
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • premie za wydajność
  • zatrudnienie na czas określony – do końca listopada 2017
  • zakwaterowanie na miejscu w zależności od standardu, 150 lub 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Pakowanie/przepakowywanie galanterii skórzanej-rekrutacja uzupełniająca”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-portfeli-bez-jezyka-lipsk/

ID ogłoszenia: 20359f251b6a1632