€ 12,49 brutto na godz.

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych Ulm 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 22 stycznia 2020 18:33

Fabryka z Ulm szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie 2020 dla pakowaczy bez znajomości języka zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 12,49 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy pakowaniu kosmetyków oraz chemii samochodowej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych produktów i pakowanie ich zgodnie z podanymi wytycznymi.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • doskonała organizacja;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc od osoby;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą przy pakowaniu proszone są o wysyłanie zgłoszeń, mogą być w języku polskim, na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem: pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-kosmetykow-samochodowych-ulm/

ID ogłoszenia: 1775e2846aeda151