€ 8,70 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie czekoladek Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 19 maja 2015 02:55

Zakład produkujący wyroby czekoladowe zatrudni pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pakowania pralinek na produkcji. Niemcy praca od zaraz w Hamburgu.

Start: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: 8,70 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Delikatne wyjmowanie pralinek z form silikonowych i wkładanie ich w papierowe osłonki lub do plastikowych wytłoczek.

Oczekiwania:

  • zdolność do wypracowywania narzuconych norm
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego
  • możliwość pracy w niskiej temperaturze
  • wysokie zdolności manualne
  • przestrzeganie zasad BHP
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Oferta:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • zapewnione odprowadzanie składek oraz opłacone ubezpieczenie
  • praca na podstawie niemieckiej umowy – nie jest to wyjazd w delegacji!
  • zatrudnienie na pół roku
  • atrakcyjne zarobki
  • praca do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia z CV prosimy przesłać korzystając z poniżej podanego adresu:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Pakowanie czekoladek, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-czekoladek-bez-jezyka-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 16555a9c3e3b432

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie czekoladek Hamburg”

  1. witam jestem zainteresowany tą pracą prosze o kontak tel 01516694649

  2. Pakowanie czekoladek Poszukuje pracy przebywam w Hamburgu-Norderstedt. Pozdrawiam