€ ok. 12,25 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji batoników białkowych Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 28 czerwca 2019 23:35

Fabryka z Augsburga poszukuje od zaraz osób do pracy w Niemczech bez języka. Zatrudnienie 2019 na produkcji batoników białkowych z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: ok. 12,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie masy białkowej na produkcji batoników proteinowych;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz wykształcenie gastronomiczne;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracowania w grupie;
  • bezkonfliktowość, pracowitość i solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • najpierw umowa próbna, a dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia jej na stałe;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • ubezpieczenie;
  • świadczenia socjalne;
  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur miesięcznie – zamieszkanie tylko wyłącznie na okres 3 pierwszych miesięcy;
  • darmowe wsparcie w procesie rekrutacyjnym.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-batonikow-bialkowych-augsburg/

ID ogłoszenia: 5315d15cc918c2be