€ do ustalenia

Od zaraz Niemcy praca bez języka w Bonn na produkcji przy pakowaniu sera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 23:25

Pilna praca w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu sera w plastrach na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Bonn dla osób bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miasto: Bonn, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie obejmowała stanowisko produkcyjne przy taśmie polegające na pakowanie sera w plastrach.
  • Praca wykonywana jest z dużą dokładnością w bardzo szybkim tempie.

Oczekiwania:

  • szybkie wprawienie się
  • motywacja
  • chęci i sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz na okres ok. 3 miesięcy
  • doświadczenie w pracy na produkcji i znajomość języka jest mile widziana
  • pracodawca życzy sobie zaświadczenia o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy
  • pracownicy najlepsi będą mieli możliwość przedłużenia umowy
  • na miejscu zapewniona jest opieka polskojęzycznego pracownika
  • szkolenie wprowadzające
  • odzież ochronna
  • zatrudnienie jest w pełni legalne

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Pakowanie sera na produkcji, Bonn”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 33555807eed41e4a