€ 10 do 12,75 euro/h

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 11 marca 2015 01:50

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie od zaraz w Bonn z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsca zatrudnienia: Bonn, Hamburg, Dortmund, Stuttgart, Niemcy

Termin: praca od zaraz

Wynagrodzenie: od 10 do 12,75 euro za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik samodzielnie będzie musiał dojechać do klienta i wykonywać kompleksowe sprzątanie.
  • Prace polegać będą między innymi na wycieraniu kurzy, myciu podłóg, sprzątaniu łazienek, praniu, prasowaniu, myciu kuchni.

Oczekiwania:

  • znajomość podstawowa języka niemieckiego
  • gotowość do założenia Gewerbe lub posiadanie jej
  • dobra orientacja w terenie
  • nastawienie na zysk
  • elastyczne godziny pracy
  • niezawodność, pracowitość

Oferujemy:

  • wsparcie na miejscu
  • stałe zlecenia
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • wszelkie materiały i środki czyszczące zapewnione są przez klientów
  • stawki godzinowe wynoszą w przedziale od 10,25 do 12,75 euro za godzinę

Aplikacja:
Kontakt mailowy: zanetamaslowska@gmail.com
Telefonicznie prosimy kontaktować się pod numerem: (+49) (0)30 208 472 703

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-236hf1/

ID ogłoszenia: 74054fe318cd942f