€ 12-14 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 31 maja 2017 21:32

Dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla 2 Polaków z podstawową znajomością języka. Aktualna opcja zatrudnienia przy sprzątaniu biur we Frankfurcie nad Menem.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12 euro za godzinę dla pracowników zatrudnionych na umowie oraz 14 dla osób z własną działalnością

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu lokali biurowych w godzinach popołudniowych
  • do obowiązków pracownika będzie należało m.in. odkurzanie, wycieranie kurzu, czyszczenie toalet, wynoszenie śmieci, sprzątanie gabinetów, sal konferencyjnych oraz pomieszczeń socjalnych

Wymagania:

  • umiejętność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • dokładność i staranność
  • status osoby niekaranej
  • brak uzależnień
  • dobre maniery
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie oraz referencje z poprzednich miejsc pracy
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony
  • pracę w stałych godzinach, od 17 do 1
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro plus media

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, Frankfurt nad Menem” prosimy przesłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 95592de6c4a2dc9