€ do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca Niemcy przy komisjonowaniu na magazynie Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 11 maja 2014 20:22

Pilnie poszukujemy pracownika na stanowisko komisjonera na magazyn z Bawarii. Praca w Niemczech od zaraz przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i komisjonowaniu.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Bawaria, zachodnie Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na magazynie przy zbieraniu i kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniem klientów.
  • Pracownik będzie miał za zadanie odpowiednio towar zapakować oraz przepakować w razie potrzeby.
  • Głównym obowiązkiem będzie komisjonowanie produktów.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz- potrzebujemy pilnie komisjonera
  • dobra kondycja
  • zręczność
  • doświadczenie w pracy komisjonera
  • doświadczenie przy pakowaniu towaru na palety do wysyłki
  • dynamiczne tempo pracy
  • możliwość przyjazdu własnym autem
  • atutem będzie przynajmniej podstawowa umiejętność posługiwania się językiem niemieckim
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • umowa niemiecka, legalne zatrudnienie
  • dobre zarobki
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • zamieszkanie zapewnione

Aplikacja:
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta pracy prosimy o wysłanie aplikacji

  • praca.niemcy@workservice.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-niemcy-2325973.html

ID ogłoszenia: 702536d2bc1213a3