€ 150 zł brutto

Od zaraz fizyczna oferta pracy w Niemczech przy inwentaryzacji skanowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 6 stycznia 2014 01:06

Poszukiwani pracownicy do inwentaryzacji na magazynach sieci handlowej. Fizyczna praca w Niemczech dostępna od zaraz przy skanowaniu i liczeniu produktów w godzinach nocnych.

Stanowisko: Pracownik do inwentaryzacji

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: 150 zł brutto

Termin: 29.01 do 01.02

Oferta skierowana dla osób chcących dorobić,

Zadania:

  • Praca odbywa się na magazynach w sklepach sieci handlowych.
  • Do zadań należeć będzie liczenie towarów z pomocą skanera.

Oczekujemy:

  • Elastyczność- praca odbywa się na zmianie nocnej
  • swobodna umiejętność obsługiwania komputera
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zdecydowanie

Oferta:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • zapewniony przejazd oraz wyżywienie w postaci śniadania i obiadu

Aplikacja:
poprzez formularz: http://formularz.invent.ag/rekrutacja.aspx?funkcja=Licz%C4%85cy%20Zagranica&source=441

źródło: http://praca.owi.pl/ogloszenie/Pracownik_inwentaryzacji_za_granica_Gliwice,938280

ID ogłoszenia: 91452c960c93852c

3 komentarze na “Od zaraz fizyczna oferta pracy w Niemczech przy inwentaryzacji skanowanie”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą,pracowałem w Niemczech w Kaufland,Lidl oraz w Ikea jako komisjoner,mam bardzo dobre doświadczenie w tej pracy i w Polsce Netto,Tesco,Kaufland liczne inwentaryzacje oraz wykładanie towaru.Prosze o kontakt 721091175 oraz kobra.100mega@wp.pl Maciek.

  2. Dzien dobry jestem zainteresowany ta praca razem z dziewczyna mamy po 23 i 22 lata praco j jest jeden problem ze nie bardzo znamy jezyk niemiecki Jestesmy sumieni i pracowici Ale Napewno państwa nie zawiedziemy Dziekuje diabliho@wp.pl kom 506332368

  3. OLIWIA ADRIAN na 10 stycznia 2014 @ 13:21

    Witam , wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Jestsmy miła i sympatyczna parą , posiadamy etyke zawodową jak i wysoką kulture osobitą,szybko sie uczymy i potrafimy dostosować do otoczenia.Prace moglibyśmy podjąc od zaraz.Posiadamy doświadczenie w Niemczech na Produkcji w Firmie „STORCK” jako pakowacz, oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.Dodatkowym atutem bedzie fakt , iż oby dwoje posiadamy uprawinienia do kierowania wózkiem widłowym(bocznym jak i wysokiego składowania również), oraz własny samochod osobowy i prawa jazdy kat.b.Bardzo zależy nam na tej pracy , wiec liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji. Pozdrawiamy
    Adrian i Olivia
    tel. 883-020-754 lub. 725 -149-862