€ 12,84 brutto/h

Od zaraz dla par praca w Niemczech produkcja kanapek bez znajomości języka Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Opublikowany: 19 września 2019 19:54

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie na produkcji kanapek w fabryce z Bremen dla par z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Brema.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8

Zadania na stanowisku:

  • praca na terenie fabryki spożywczej przy przygotowywaniu kanapek oraz wrapów;
  • zadaniem pracownika będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych, przygotowywanie składników, dbanie o porządek, pakowanie oraz ręczne składanie wrapów;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienność, uczciwość;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • schludność;
  • brak uzależnień;
  • przestrzeganie zasad dotyczących odpowiedniego stroju, nie posiadanie sztucznych włosów, paznokci, rzęs, brak mocnego makijażu w pracy itp.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • pracę na okres próbny z opcją przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • strój służbowy i środki ochronne – fartuch, czepek, rękawiczki itp.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja-kanapek-wrapów/10/19

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-od-zaraz-brema/

ID ogłoszenia: 3305d83c5b767bee