€ ok. 12,25 brutto/h

Od zaraz dla par Niemcy praca na produkcji batonów bez znajomości języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 16 listopada 2019 00:59

Propozycja aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na produkcji batonów białkowych. Zatrudnienie 2019 w Augsburgu bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: około 12,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik będzie wykonywał zadania pomocnicze – pomoc przy nieskomplikowanych obowiązkach, które nie wymagają szkolenia z zakresu obsługi maszyn;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, praca przy taśmie oraz pakowanie gotowego produktu itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • odwaga oraz przyjazne nastawienie;
  • samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie gastronomiczne albo doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur na mc od osoby (w hotelu robotniczym);
  • możliwość rozwijania się, zdobywania ciekawego doświadczenia oraz podnoszenia swoich umiejętności;
  • próbną niemiecką umowę o pracę, a dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-batonow-od-zaraz-dla-par-augsburg/

ID ogłoszenia: 9165dcedbe3bd76f