€ do ustalenia

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach jabłek Zgorzelec

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zgorzelec
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 23:37

Zatrudnienie od zaraz w Zgorzelcu (Görlitz) przy zbiorach jabłek. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego blisko granicy z Polską.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Lokalizacja: Zgorzelec – miasto położone blisko polskiej granicy

Zarobki: do ustalenia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zrywanie jabłek z drzew
  • zbieranie spadów
  • pakowanie w skrzynki
  • praca wykonywana będzie za pomocą chwytaka, skrzynek oraz drabiny

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy
  • zatrudnienie dla osób zamieszkujących Zgorzelec lub okolice
  • konieczna jest możliwość przyjechania swoim samochodem
  • odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie
  • punktualność

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę tymczasową
  • wysokie stawki godzinowe
  • zatrudnienie dla osób ze Zgorzelca lub okolic
Pracodawca nie zapewnia zamieszkania – praca jest dla osób które mieszkają w Zgorzelcu lub okolicach i będą przyjeżdżały swoim samochodem.

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-zgorzelec-od-zaraz-2015/

ID ogłoszenia: 2755c8a2026829b

1 odpowiedź na “Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach jabłek Zgorzelec”

  1. Wyrażam gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
    Proszę o odpowiedz na e-mail w/w podany. Dziękuję