€ 8,80/h euro brutto

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech ogrodnictwo bez języka Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Emsbüren
  • Opublikowany: 15 września 2017 00:32

Dostępna od zaraz opcja sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach. Ogrodnictwo – zatrudnienie w szklarni z Emsbüren dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Emsbüren, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,80 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na obrywaniu suchych liści oraz kwiatów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się załadunkiem i rozładunkiem oraz pakowaniem towarów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy na okres minimum 4 tygodni z możliwością przedłużenia
  • dobra kondycja
  • chęć i motywacja do pracy
  • elastyczność i otwartość

Oferujemy:

  • opiekę konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie na jasnych i zrozumiałych warunkach
  • atrakcyjne zarobki wypłacane zawsze w terminie
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • pomoc w organizacji dojazdu do pracy
  • możliwość zamieszkania w kwaterach pracowniczych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania CV na adres:

biuro@job4everybody.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-2017-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-szklarnia-z-emsburen/

ID ogłoszenia: 76059ba8094361a9