9999999 €

Od zaraz dam pracę w Niemczech w Lehrte przy rozładunku, załadunku na magazynie wysyłkowym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lehrte
  • Lista: 27 listopada 2017 05:25

Z podstawową znajomością języka od zaraz legalna, fizyczna praca w Niemczech na magazynie logistycznym w Lehrte. Zatrudnienie przy rozładunku i załadunku towarów do wysyłki.

Firma Striewe Zeitarbeit GmbH cieszaca sie dobra renoma oraz posiadajaca ogromne doswiadczenie w zakresie rekrutacji pracownikow stalych i tymczasowych aktualnie poszukuje dla swojego klienta z branzy logistycznej pracownikow na stanowisko:

Pracownik Magazynu
Miejscowosc: Lehrte

Opis stanowiska: Praca polega na zaladunku oraz rozladunkiu paczek z samochodow ciezarowych .

Wymagania:
Checi do pracy,
Znajomosc jezyka niemeickiego na poziomie A1/A2,
Dobra kondycja fizyczna,
Umiejetnosc pracy zespolowej

Oferujemy:
Prace w milej atmosferze,
Wynagrodze zgodne z taryfa IGZ,
Zatrudnie w oparciu o niemiecka umowe o prace,
Prace w systemie 1 zmianowym(nocki)
Dodatek nocny,
Dodatek urlopowy oraz swiateczny(po przepracowaniu pol roku)

Osoby zainteresowane, spelniajace powyzsze wymagania proszone sa o przeslanie aplikacji na adres e-mail: hannover@striewe-zeitarbeit.de
Uprzejmie informujemy, iz skontaktujemy sie jedynie z wybranymi kandydatami.

ID Ogłoszenia: 4375a1d59d48cda7

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: Striewe Zeitarbeit

Najnowsze pozycje wystawione przez Striewe Zeitarbeit »