10 do 12,75 euro/h €

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Lista: 15 marca 2015 22:41

Uwaga! Pilnie poszukujemy pracowników do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta od zaraz z Bremen na stanowisko sprzątaczki.

Stanowisko: Sprzątaczka

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: dostępne miasta – Bremen, Bonn, Stuttgart, Dortmund

Wynagrodzenie: 10 do 12,75 euro/h

Obowiązki:

  • Typowe zadania mające na celu wysprzątanie domów lub mieszkań klientów.
  • Pracownicy mają na miejscu zapewnione wszelką chemię gospodarczą i materiały do sprzątania.
  • Zadania nie są skomplikowane.
  • Obowiązkiem będzie zmywanie, sprzątanie kuchni i łazienki, pranie w pralce, mycie okien, wynoszenie śmieci, odkurzanie i mycie podłóg, itp.

Oczekiwania:

  • pracodawca wymaga posiadania Gewerbeschein lub gotowości do założenia
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego wymagana na poziomie podstawowym
  • szybkość, sprawność
  • odpowiedzialność, uczciwość
  • punktualność, słowność

Oferujemy:

  • pomoc w założeniu Gewerbeschein
  • wsparcie
  • wysokie stawki godzinowe
  • liczne zlecenia
  • stałych klientów
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: zanetamaslowska@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-236hf1/

ID Ogłoszenia: 43255036efa86013

1,125 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.