€ 11,50 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie kawy bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:45

Od zaraz zatrudnimy chętnych do pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy. Propozycja z Hamburga dla osób bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 tygodni

Wynagrodzenie: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu zestawów promocyjnych, składających się z kawy oraz kubka
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało foliowanie opakowań oraz naklejanie etykiet

Wymagania:

  • zręczność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres 6 tygodni
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • przychodzenie na czas
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym lub pomoc w znalezieniu mieszkania odpłatnie
  • praca w systemie zmianowy, także w nocy
  • wsparcie organizacji transportu do Niemiec i z powrotem
  • zatrudnienie od zaraz na okres 6 tygodni, bez możliwości przedłużenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem „Niemcy praca pakowanie kawy, Hamburg”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 78558d2ae90576a4