€ od 12,84 do 18,84 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji sprzętu AGD bez języka München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 21:50

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla 12 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie zatrudnienia w fabryce z Monachium na produkcji sprzętów dużego AGD.

Stanowisko: pracownika na produkcji

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 12,84 do 18,84 euro za godzinę brutto w zależności od posiadanego doświadczenia i znajomości języka

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce na produkcji przy montażu sprzętów sprzętów dużego AGD takich jak: pralki, zmywarki, kuchenki itp.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • pracowitość i zaangażowanie
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w dużych domu w cenie 180 euro za miesiąc
  • szkolenia dla pracowników
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • wsparcie konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji sprzętu AGD, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zamieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-sprzetu-agd-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 8395b0fb5a9a0553