€ 2000 brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie z napojami bez języka Essen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 19:03

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Niemczech na magazynie z napojami. Zatrudnienie 2020 w Essen od zaraz dla magazynierów. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wspierał prace magazynowe, czyli zbierał i pakował zamówienia, a przeważnie przygotowywanie zamówień hurtowych – układanie zgrzewek na paletach, oznaczanie ich oraz zabezpieczanie stretchem;
  • dbanie o porządek na magazynie, przewożenie towarów wewnątrz magazynu, obsługiwanie skanera, komputera i wózka;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka sprawność fizyczna – możliwość przenoszenia zgrzewek z napojami;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli zajdzie taka konieczność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją przedłużenia jej na stałe;
  • dostęp do świadczeń socjalnych – tańsze obiady, zniżka na siłownię, basen itp.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z podaniem tytułu: Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/08/2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-essen-2019/

ID ogłoszenia: 705e1cb6aee232a