€ 13,30 na godz.

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach z podstawowym językiem Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 26 marca 2020 19:00

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zatrudnienie w Fuldzie dla budowlańców z podstawowym językiem niemieckim. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany – regipsiarz.

Lokalizacja: Fulda.

Wynagrodzenie: 13,30 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie montował ścianki działowe oraz robił sufity podwieszane;
  • zadaniem będzie szpachlowanie łączeń, malowanie oraz robienie wykończeń.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc konsultanta;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • wsparcie przy organizacji wyjazdu, tłumaczeniu dokumentów itp.

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać poprzez stronę: http://bit.do/regipsy-fulda

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-od-kwietnia-fulda-2020/

ID ogłoszenia: 5835e7cee57489b6