€ 11,50 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech kat.B bez języka przy rozwożeniu pizzy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 7 marca 2020 03:36

Restauracja z Hamburga szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy rozwożeniu pizzy. Zatrudnienie dla kierowcy kat.B bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 11,50 Eur brutto + dodatki i napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w restauracji włoskiej jako dostawca pizzy;
  • pracownik będzie dostarczał dania pod wskazane adresy, pobierał opłaty oraz wydawał rachunki.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B i brak punktów karnych;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć nauki języka niemieckiego – na początek trzeba będzie przyswoić 100 prostych słów/zwrotów;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • bardzo dobra organizacja;
  • punktualność;
  • umiejętność liczenia w pamięci;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego opiekuna projektu;
  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur na mc od osoby;
  • pełny wymiar godzin;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • samochód służbowy i kartę paliwową – samochód typu Skoda citigo, UW UP;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia;
  • elastyczne godziny pracy;
  • atrakcyjne dodatki za pracę w weekendy i dni wolne.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-przy-dostarczaniu-pizzy-hamburg/

ID ogłoszenia: 6675e626ea7e571a