€ 11,25 - 14,45 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech jako pomocnik na budowie Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 22:31

Od zaraz poszukiwani są kandydaci na stanowisko pomocnika budowlanego. Ogłoszenie dobrze płatnej pracy w Niemczech dla Polaków na budowie we Frankfurcie nad Menem.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,25 – 14,45 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika na wspieranie prac ogólnobudowlanych zgodnie ze zleceniami koordynatora

Wymagania:

  • gotowość pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w zawodzie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • własna skrzynka z narzędziami
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na okres 6 tygodni z możliwością przedłużenia
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

Aplikacja:

Drodzy kandydaci na wiadomości czekamy pod adresem e-mail: apn.3317226@es-candidate.com

Warunkiem koniecznym jest przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-jako-pomocnik-budowlany-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 9095852fd7da21dd