€ 11,50 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu pralin Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 18 lipca 2017 22:07

Propozycja zatrudnienia dla par w manufakturze słodyczy z Düsseldorfu. Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu czekoladek dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu czekoladek schodzących z taśmy
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz usuwanie wadliwych towarów
  • osoby ze zmysłem estetycznym mogą zostać przydzielone do nanoszenia zdobień na praliny

Wymagania:

  • posiadania doświadczenia na produkcji żywności lub wykształcenie gastronomiczne
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • ważna książeczka sanepidu
  • mile widziane osoby z własnym autem

Oferujemy:

  • możliwość stałego zatrudnienia w Niemczech
  • miejsce do zamieszkanie na okres 3 miesięcy w wynajętych mieszkaniach w cenie 250 za pokój jednoosobowy lub 350 dla pary
  • atrakcyjne zarobki oraz możliwe premie za wydajność
  • możliwość otrzymania deputatu – 1,5 kg wyrobów na miesiąc

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim z podaniem numeru referencyjnego „pakowanie pralinek 08.17” na adres:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf-2017/

ID ogłoszenia: 20596e621650690