€ 1680 euro/m-c brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2017 dla par bez języka pakowanie kosmetyków Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 21 października 2017 23:39

Możliwość podjęcia zatrudnienia 2017 od zaraz w firmie z Hamburga przy pakowaniu świątecznych zestawów kosmetyków. Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1680 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompletowaniu kosmetyków oraz pakowaniu ich w świąteczne zestawy
  • zadaniem pracownika będzie dobór dodatków, umieszczanie produktów na wytłoczkach, a następnie w kartonowych pudełkach

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zdolności manualne
  • uczciwość oraz pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz auto
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych kwaterach
  • zatrudnienie na uczciwych warunkach
  • prawo do urlopu
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • wsparcie w zaadaptowaniu się do warunków

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim ze zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca pakowanie kosmetyków, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 77459eb8293ba1b7