€ 13,10 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie dla malarza Fulda 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 28 listopada 2017 22:24

Poszukujemy budowlańców z podstawową znajomością języka niemieckiego do zatrudnienia w Fuldzie. Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na budowie jako malarz.

Stanowisko: malarz budowlany

Miejsce pracy: Fulda, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,10 euro za godzinę brutto plus dieta w wysokości 30 euro netto za każdy przepracowany dzień

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu powierzchni oraz malowaniu powierzchni wewnątrz oraz na zewnątrz z użyciem różnego rodzaju farb
  • do zadań pracownika będzie należało także szpachlowanie, kładzenie gładzi oraz tapetowanie

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania własnym autem
  • minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego

Oferujemy:

  • wsparcie z załatwianiu formalności oraz zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • pracę w oparciu o legalną umowę z niemieckim pracodawcą
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

511594826

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-fulda-dla-malarza-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 7895a1c5a694fc5c