€ 1600 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka jako pomoc kuchenna restauracja Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 9 grudnia 2019 19:52

Dla pracodawcy z Poczdamu poszukiwane osoby do pracy w Niemczech bez języka. Zatrudnienie od zaraz w restauracji jako pomoc kuchenna z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 1600 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w firmie, która produkuje dania do diet pudełkowych – catering dietetyczny;
  • kompleksowe podchodzenie do tematu diety, a do tego świadczy usługi rozpisywania diet, ćwiczeń, ale też wynajmuje trenerów personalnych, masażystów itp.;
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie dań, czyli samodzielne obsługiwanie urządzeń, przygotowywanie składników, wkładanie wyrobów do pudełek oraz foliowanie ich, naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • szczegółowość;
  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • mile widziane zgłoszenia od studentów dietetyki oraz osób, które hobbistycznie podchodzą do tematu diet;
  • punktualność;
  • możliwość rozwoju.

Oferujemy:

  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowe wyżywienie;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: neuearbeit@berlin.com z tytułem wiadomości: Pomoc kuchenna, 11/2019 Poczdam

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-jako-pomoc-kuchenna-od-zaraz-poczdam/

ID ogłoszenia: 1675dee9f0d56a59