€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie karmy Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 17:40

Producent karmy i artykułów zoologicznych poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu karmy na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz karmy

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zdejmował z taśmy produkcyjnej opakowania karmy i układał w opakowaniach zbiorczych po 10 lub 5 sztuk.
  • Paczki są różnej wielkości – max do 30 kilogramów.
  • Konieczne jest zafoliowanie opakowań zbiorczych.
  • Kontakt z dziełem magazynowym i przekazywanie im zapakowanych sztuk.

Oczekiwania:

  • duża zręczność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • obowiązkowość
  • osoby bez nałogów
  • bezproblemowa umiejętność wykonywania prac zgodnie z zasadami BHP
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkie przyswajanie nowych informacji
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • wytrzymałość, duża motywacja

Oferta:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie na miejscu w kwestiach formalnych
  • możliwość zamieszkania w jednym z pokojów mieszkania należącego do firmy
  • wsparcie pracownika Polaka
  • praca od zaraz
  • zorganizowane pełne szkolenie z zakresu BHP oraz obsługi maszyn

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się z nami mailowo pod poniższym adresem:

  • Sicheres-Arbeiten@accountant.com

w tytule wiadomości należy wpisać: „Pakowanie karmy dla zwierząt, Stuttgart”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-karmy-niemcy-praca-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 170551d2aa6e41ee