€ 8,80 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 01:08

Magazyn z częściami samochodowymi poszukuje pracowników fizycznych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka od zaraz w Rostock przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Rostock

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik sprawdza stany magazynowe oraz sporządza raporty odnoście towarów które należy domówić.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem klienta. Całość zamówienia należy odpowiednio zabezpieczyć i zapakować.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby z hobby motoryzacyjnym
  • doświadczenie magazynowe mile widziane
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • odpowiedzialność, obowiązkowość
  • doskonałe zorganizowanie

Oferujemy:

  • pracę od zaraz u sprawdzonego niemieckiego pracodawcy
  • uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • możliwość skorzystania z opcji płatnego miejsca zamieszkania
  • tanie dania obiadowe na stołówce zakładowej
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyn/08/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 48155af8d8e4e1be

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Rostock”

  1. rafal.hamerlak na 28 lipca 2015 @ 14:45

    witam i pozdrawiam , jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą .proszę o więcej informacji w tej sprawie. wysyłając na mój e-mail….. pozdrawiam RAFAŁ HAMERLAK.

  2. Witam prosze o kotakt tel 4915217590637 celem ustalenia szczegulow