€ 8.50 +

Od zaraz dam pracę w Niemczec operator maszyny do produkcji gwoździ Lipsk (okolice miasta)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Opublikowany: 11 marca 2016 22:49

Fabryka art. metalowych zlokalizowana w okolicy Lipska poszukuje operatorów maszyn do produkcji gwoździ. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy ustawianiu maszyn zgodnie z planami.

Operator Maszyny Do Produkcji Gwoździ

Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

ustawianie maszyny(-n) półautomatycznych i/lub automatycznych w celu ilościowego i jakościowego
wykonania planów produkcyjnych
wykonywanie zadań w obszarze prewencyjnego utrzymania maszyn
kontrola jakościowa produkowanych gwoździ przez wykonywanie testów jakościowych oraz statystyczną kontrolę procesu

Wymagania:
wykształcenie zasadnicze zawodowe, mechaniczne (mechanik-ślusarz)
aktualne ubezpieczenie ZUS na 30 dni przed wyjazdem
niezawodność i elastyczność

Oferujemy:
pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
praca na pełny etat
pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
stawkę godzinową 8,50€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem ,,Operator Maszyny Do Produkcji Gwoździ”

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 34456e1b51359b60