€ 12,19 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu lodów bez znajomości języka 2019 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2019 22:43

Do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie 2019 w Hamburgu aktualne od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę i dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 12,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce na produkcji żywności;
  • zadaniem będzie wykonywanie prostych prac na produkcji przy pakowaniu lodów oraz deserów mrożony przy linii produkcyjnej;
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz;
  • bez  nałogów;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności;
  • dużym atutem będzie posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • pracę na 5 miesięcy;
  • wsparcie przy uzyskaniu zwrotu podatku;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • zakwaterowanie darmowe w jednoosobowych pokojach z dostępem do wspólnej łazienki oraz Internetu po wi-fi.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

arbeitbeiuns_kwiecien@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 7115cb09b119231f