€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę na budowie dla budowlańców przy dociepleniach bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 17:43

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla budowlańców przy dociepleniach. Zatrudnienie w Düsseldorf bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie praca na budowie przy dociepleniach.

Wymagania:

  • osoby ze znajomością dociepleń budynków i to najlepiej całe brygady;
  • posiadanie własnej działalności lub bycie zatrudnionym;
  • własne narzędzia i transport;
  • osoby z doświadczeniem, gdyż nie są potrzebni pomocnicy;
  • mile widziana chociaż jedna osoba ze znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w Krafeld – 25 km od budowy;
  • atrakcyjne warunki finansowe – praca rozliczana jest od metra;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Warunki pracy są ustalane telefonicznie albo na spotkaniu.

Zgłoszenia do pracy na budowie przy dociepleniach można wysyłać na adres: imsws78@gmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-na-budowie-bez-jezyka-przy-dociepleniach-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 3935d3888c500a0d