€ 11 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par pakowanie wędlin bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 22 stycznia 2017 23:39

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienie w zakładzie przetwórstwa mięsnego z Hamburga. Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin do końca czerwca 2017.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania: do końca czerwca 2017

Wynagrodzenie: 11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na układaniu plastrów wędliny na tacki z zachowaniem odpowiedniej wagi oraz sposobu pakowania
  • zadaniem pracownika będzie również obsługa linii produkcyjnej, wagi oraz maszyn paczkujących
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości

Wymagania:

  • szybkie nabywanie nowych umiejętności
  • możliwość zastosowania się do regulaminu zakładu oraz przepisów BHP
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • umiejętność pracy w grupie
  • otwartość i komunikatywność
  • możliwość zrobienia badań na miejscu do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia w języku polskim
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • pakiet socjalny
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia współpracy
  • odpłatne zakwaterowanie dla par w cenie 300 euro lub 200 dla jednej osoby
  • umowę na czas określony

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy przy pakowaniu wędliny, Hamburg” należy przesłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-wedlin-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 660587e606f5582a