€ do ustalenia

Od zaraz bez znajomości jezyka Niemcy praca pakowanie wędlin Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 7 maja 2015 01:58

Producent wędlin paczkowanych z Mannheim prowadzi nabór pracowników na produkcje przy pakowaniu wyrobów. Praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Miejsce zatrudnienia: Mannheim

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie wędlin przy taśmie produkcyjnej. Pakuje się wędliny krojone jak i całe kawałki.
  • Obowiązkiem będzie obsługiwanie maszyny do foliowania i wagi.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość wyjazdu od zaraz na pół roku
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w obowiązki

Oferujemy:

  • pracę na pół roku
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie od zaraz
  • legalne warunki pracy
  • zorganizowane płatne zamieszkanie, opłaty będą pobierane z pensji
  • wypłata raz w miesiącu na konto
  • brak możliwości wypracowywania nadgodzin – wyłącznie praca na pełny etat

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Pakowanie wędlin w Mannheim”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 814554ab91d09b36

1 odpowiedź na “Od zaraz bez znajomości jezyka Niemcy praca pakowanie wędlin Mannheim”

  1. Jestem gotowy do pdjecia pracy od zaraz.Pracowalem na tasmie w fabryce. Jestem silny i zdrowy.Moj nr,tel.796-095-313.Czekam na wiadomość.