€ od 700 do 1.100 euro

Od zaraz bez języka Niemcy praca na zmywaku lub sprzątanie Ratingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ratingen
  • Opublikowany: 1 grudnia 2013 22:42

Szpital z Ratingen poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Aktualna oferta pracy w Niemczech dostępnej od zaraz na zmywaku lub przy sprzątaniu.

Stanowisko 1: Pracownik na zmywaku
Stanowisko 2: Pracownik sprzątający

Miejsce: Ratingen

Wynagrodzenie:

  • zależne od stanowiska: pracownicy na zmywaku pracujący na pełny etat dostaną wynagrodzenie 1100euro
  • Pracownicy sprzątający zatrudnieni na pół etatu za swoją pracę otrzymają 700 euro

Zadania:

  • Do zadań osób zatrudnionych będzie wykonywanie poleceń odnośnie zmywania naczyń na zmywaku.
  • Od personelu sprzątającego będziemy wymagać sprzątania i utrzymywania sal w czystości.

Wymagamy:

  • posiadanie działalności gospodarczej
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie książeczki sanitarno epidemiologicznej.
  • zaświadczenie o niekaralności, uczciwość
  • osoby bez nałogów, motywacja

Oferta:

  • zamieszkanie płatne 135 euro
  • praca na zmywaku- na pełen etat
  • praca przy sprzątaniu na pół etatu
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV na adres: lost-transporte@web.de

źródło:http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/szukamy-5-pracownikow-na-zmywak-w-ratingen-od-0112201-z-zakwaterowaniem,557010.html

ID ogłoszenia: 589529a68570d987

9 komentarzy na “Od zaraz bez języka Niemcy praca na zmywaku lub sprzątanie Ratingen”

  1. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadm doświadczenie, pracowałam w szpitalu jako pomoc ortopedy przy zakładaniu gipsów, również sprzątałam, mam książeczkę zdrowia, jestem po kursie opiekun osób starszych z podstawami j. niemieckiego, dyspozycyjna mogę jechać od zaraz. Mam 39 lat, jestem osobą niepalącą. Proszę o kontakt. Tel. 690-979-817.

  2. jestem zainteresowana ofertą pracy mam 47lat ,zorganizowana ,uczciwa

  3. Krzysztof na 3 grudnia 2013 @ 12:58

    Witam
    Chcialbym podjc ta prace.Pracowalem przy zmywaniu w wielu krajach.
    Mam wieloletnie doswiadczenie.
    tel0034602197824

  4. Jestem zainteresowana powyższą ofertą (zmywak) , mam 19 lat , niekarana , język niemiecki na poziomie średnim , bez nałogów , proszę o kontakt za pośrednictwem e-mail’a .

  5. Witam.

    Ja wraz z koleżanką jestesmy zainteresowane pracą na zmywaku. Nasz wiek to 57 lat i 54 lat 🙂

    Kontakt: 785978033

  6. witam jestem zainteresowana pracą przy zmywaku mam 47 lat jestem uczciwa i zorganizowana tel 667145532

  7. Agnieszka na 6 grudnia 2013 @ 18:12

    Jestem zainteresowania pracą, jestem młodą, ambitną kobietą. Proszę o kontakt 733489572

  8. Jestem zainteresowany praca.
    Kontakt: 512 860 901

  9. Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą pracy chciałabym pracować na cały etat i podjąć tą prace od zaraz . pracowałam w szpitalu Sprzątałam , Zmywałam i Podawałam obiady krótko mówiąc ,,Salowa”. Bardzo proszę o kontakt:511-836-684